Akademi-Klinik İşbirliği Olarak Kalite İyileştirme Uygulaması

“Akademi-Klinik İşbirliği Olarak Kalite İyileştirme Uygulaması” başlıklı proje kapsamında Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü tarafından Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü ve T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi arasında yapılan işbirliği doğrultusunda Ekim 2016-Haziran 2017 tarihleri arasında yapılan “Acil Servis Hizmetlerinin İyileştirilmesi” proje raporu yayımlanmıştır. Rapora ulaşmak için tıklayınız.

Proje ortaklarımız olan Ortadoğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanlığına, Öğretim Üyelerine ve Sistem Tasarımı Dersi Öğrencilerine, Ankara 1. Bölge Genel Sekreterliği’ne, T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticileri ve Acil Servis Eğitim Görevlisi ve çalışanlarına şükranlarımızı sunar, sürekli daha iyiyi hedefleyerek sağlık hizmetleri kalitesinin iyileştirmesini her düzeyde destekleyeceğimizi bildiririz.

“TÜSKA Diyaliz Merkezi Akreditasyon Programı” hazırlık çalışmalarımız başladı… TÜSKA Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) Akreditasyon Programı Bilgilendirme Toplantılarımız başladı. TÜSKA olarak tüm paydaşlarımızın 9 Haziran Dünya Akreditasyon Günü’nü kutlarız. “Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Dergisi” yayın hayatına başladı. “İtiraz ve Şikâyetleri Değerlendirme Kurulu” toplandı. Ulusal Akreditasyon Bilim Kurulumuzun üçüncü olağan toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi. Kalite Bilim Kurulumuzun üçüncü olağan toplantısı yapıldı. SAD Adayı Temel Eğitim Programı Genel Sınav Sonuçları Açıklandı! Akreditasyon Denetim Yöntemimiz "En İyi Uygulama 1.'si" Ödülü Aldı! Sağlıkta Akreditasyon Standartları-ADSM Setine İlişkin Görüş ve Öneri Alınması “Sağlıkta Akreditasyon Denetçi Adayı Temel Eğitim Programı”düzenlendi. (26-30 Mart / 16-20 Nisan 2018 - Ankara) Sağlıkta Akreditasyon Denetçi Adayı Temel Eğitim Programı Teorik Sınav Sonuçları Açıklandı! TÜSEB Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü Başkanlığı'na Prof. Dr. Figen ÇİZMECİ ŞENEL atanmıştır. “TÜSKA Denetçi Eğitim Programı” Yürürlüğe Girdi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine (ADSM) yönelik TÜSKA ADSM Akreditasyon Programı Pilot Çalışmaları başladı… Sağlıkta Akreditasyon Denetçi Adayları Belirlendi (05.02.2018) TÜSKA Hastane Akreditasyon Programı SAS Hastane Seti ISQua Tarafından Yeniden Akredite Edildi. Yoğun talep nedeniyle Sağlıkta Akreditasyon Denetçisi Aday Adayı Başvuruları 17 Ocak 2018 tarihine kadar uzatılmıştır. “Sağlıkta Akreditasyon Denetçisi (SAD)” yetiştirmek amacıyla “Denetçi Eğitim Programı” başvuru ilanı. -- İlan Güncellendi (12.01.2017) TÜSKAnet Öz Değerlendirme Simülasyon Programı ile Hastanenizin Akreditasyon İçin Hazır Olup Olmadığını Test Edebilirsiniz. TÜM HABERLER